O proces zdrowienia dba osobiście Dyrektor Ośrodka – psycholog zdrowia i psychoterapii wraz z wysoko wyspecjalizowaną kadrą medyczną, pielęgniarską i terapeutyczną.

Opinie

Zdrowie gości naszego ośrodka to najważniejsze zadanie i cel działania naszej kadry. Prywatny ośrodek psychiatryczny In Puris może pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą specjalistów z takiej dziedziny jak psychoterapia uzależnień, którymi dowodzi dyrektor ośrodka – certyfikowany i doświadczony psycholog uzależnień Pan Piotr Kluska. Swoją troskliwą i profesjonalną opieką otacza on nie tylko naszych gości. Jest on również głównodowodzącym zespołu profesjonalnych psychiatrów od uzależnień, terapeutów oraz sztabu medycznego.

Bez doświadczonej grupy fachowców psychoterapia uzależnień naszych gości nie byłaby możliwa. Uważamy, że psychiatra od uzależnień to nie tylko wyspecjalizowany terapeuta. W naszym przekonaniu psychoterapia uzależnień oraz powrót pacjenta do zdrowia jest skuteczna tylko wtedy, gdy psychiatra od uzależnień jest nie tylko terapeutą, ale również przyjacielem pacjenta. Cechuje go wysoka empatia oraz zaangażowanie.

Prywatny ośrodek psychiatryczny In Puris pod wodzą Pana Piotra to zgrany zespół fachowców w swoich dziedzinach, psychoterapii uzależnień, terapeutów, kadry pielęgniarskiej. Wszystkie pracujące w ośrodku osoby łączy, poza wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, niewyczerpana chęć niesienia pomocy uzależnionym. Tworzą oni zgrany zespół zaangażowanych profesjonalistów, służących pomocą dla każdego z gości. To właśnie oni tworzą niepowtarzalną atmosferę panującą w miejscu, jakim jest prywatnym ośrodek psychiatryczny. Dzięki ich oddaniu proces powrotu do zdrowia i zerwania z nałogiem przebiega w spokoju, a nasi goście czują nieustanną, troskliwą opiekę przez cały pobyt w ośrodku.