W oparciu o diagnozę leczenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, specjalizujemy się w leczeniu następujących uzależnień:

CHEMICZNE

  • uzależnienie od alkoholu
  • uzależnienie od narkotyków
  • uzależnienie od leków

BEHAWIORALNE

  • uzależnienie od hazardu
  • uzależnienia typowe dla młodzieży (komputer, sieć, gry)
  • uzależnienie od seksu

Opinie

In Puris to prywatny ośrodek leczenia uzależnień specjalizujący się w skutecznym leczeniu uzależnień chemicznych, takich jak uzależnienie od alkoholu, narkotyków, czy leków, a także uzależnień behawioralnych, czyli uzależnień od hazardu, seksu czy nałogów cywilizacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień oraz doskonała, wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu uzależnień, psychologii i psychiatrii, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta powodują, że ośrodek terapii uzależnień dostosowuje poziom intensywności terapii do leczonego, mając przy tym na względzie jego komfort i minimalizowanie efektu odstawienia.

Ośrodek leczenia uzależnień In Puris jest zlokalizowany w uroczej okolicy niedaleko Elbląga i gwarantuje najwyższy komfort dla każdego z naszych gości. Połączenie ze sobą cech ośrodka terapii uzależnień z wyjątkową jakością i wygodą wysokiej klasy pensjonatu, pozwala każdemu z gości prywatnego ośrodka uzależnień In Puris osiągnąć wewnętrzną harmonię oraz zyskać siły do trudnej walki z nałogiem.

Problem nałogu alkoholowego, narkotykowego czy uzależnienia od hazardu może dotknąć każdego. W Polsce uzależnieni stanowią wysoki odsetek społeczeństwa, sięgający kilkunastu procent. Jednak skutki uzależnienia dotykają zdecydowanie większej ilości ludzi. Wystarczy spojrzeć na rodziny borykające się problemem uzależnienia jednego z jej członków. Dlatego też prywatny ośrodek uzależnień to miejsce do którego każdy uzależniony, który podjął już tę jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu – zerwania z nałogiem, powinien się udać po pomoc.

Wykwalifikowani pracownicy ośrodka leczenia alkoholizmu lub innych nałogów zdiagnozują stan pacjenta i przygotowują indywidualny plan leczenia i terapii. Ośrodek leczenia uzależnień In Puris nie tylko stawia sobie za cel detoksykację pacjentów.

Podstawowym zadaniem prywatnego ośrodka leczenia alkoholizmu i innych nałogów In Puris jest taka terapia pacjentów, aby mogli się cieszyć życiem bez nałogów. Indywidualnie przygotowane plany terapeutyczne, poprzedzone dokładnymi badaniami pacjenta, pozwalają na przeprowadzanie w naszym ośrodku leczenia uzależnień skutecznej i możliwie bezbolesnej terapii.

Dzięki ograniczeniu liczby pacjentów do 10, ośrodek terapii uzależnień stanowi doskonałe miejsce do odnalezienia spokoju i harmonii wewnętrznej, tak bardzo koniecznej do walki z nałogiem. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia i terapii, a także indywidualne wsparcie i dostosowanie do potrzeb pacjentów, gwarantuje szybkie i skuteczne zerwanie z nałogiem.